Autor Wątek: Devin  (Przeczytany 1073 razy)

Devin

  • Gość
Devin
« dnia: Lipiec 31, 2014, 12:20:15 »
Imię: Devin, imię krótkie a i tak zazwyczaj skracane do samego Dev.
Przezwisko:  Brak takowego, może kiedyś ktoś coś wymyśli.
Wiek: 20 lat
Data urodzenia: 6 marca
Miejsce urodzenia: Nie urodził się tutaj, pochodzi z plemienia Hiljainen, które chyba już nie istnieje.
Po przemianie: Tak
Charakter: Jest on indywidualistą, który woli sobie innych podporządkować, a nie przystosować się do ogółu. Odznacza się też dużym uporem. Nie dąży do dominacji, chociaż niektórzy mogli by sądzić, że właśnie chce rządzić, w sumie nie raz się może tak zachowywać, ale prawda jest taka, że on władzy się boi, to wiążę się z odpowiedzialnością, a on takich rzeczy nie lubi. Nie przywiązuje wielkiej uwagi na temat opinii krążącym o nim. Opinie te mogą być prawdziwe lub fałszywe, pochlebne czy też nie - go i tak nie będą interesować chociaż przy tych fałszywych kiedyś może zareagować, gdyż nie znosi kłamstwa u kogoś chociaż sam święty nie jest. Dyskusja z nim... jest różna, raz trudna, gdyż nie akceptuje on argumentów swego rozmówcy itp. a raz niezwykle prosta, miła gdy ma dobry humor i trafił na kogoś z kim chce rozmawiać, ogółem różnie to bywa, wszystko zależy od nastroju, zresztą jak większość jego zachowań, potrafi się diametralnie zmieniać.  Czasami bywa leniwy, ale kto czasem nie jest leniem, który tylko kombinuje co zrobić by mieć a się nie narobić? Dominujące cechy pozytywne to siła i odwaga. Podnoszą one jego pewność siebie i poczucie wartości. Zazwyczaj dąży do życia w przyjaźni z całym światem, unikania zadrażnień, jednak niektórzy sami aż się proszą by coś im zrobić. Ma dużo cierpliwości, jest na ogół łagodny i zrównoważony. Trudniej niż inni daje się wyprowadzić z równowagi. Działania jego są poprzedzone dokładnym rozeznaniem sytuacji i oceną szans. Dobra, różnie to bywa z nim, trzeba przekonać się na własnej skórze jaki to on jest.
Lubi: Hmn, co on lubi? Jako dzieciak uwielbiał słuchać opowieści starszych, teraz lubi podróżować po świecie. Poznawać nowe kultury, rzeczy. Las, noc, spokój itd. Lubi zwierzęta, szczególnie jadowite pająki.
Nie lubi: osobników fałszywych, samobójców, śniegu, morza i jeszcze kilka rzeczy by się znalazło.
Zainteresowania: Trucizny, eksperymenty chemiczne itp.
Plany na przyszłość: Brak, co będzie to będzie.
Plemię: Księżyca
Stanowisko obecne:
Stanowisko/a poprzednie:
Wygląd:

Rodzice: Jest sierotą, nie zna rodziców, nie wie czy w ogóle żyją.
Rodzeństwo: To samo co wyżej.
Stan cywilny: Wolny.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2014, 23:05:47 wysłana przez Devin »

Evora

  • Gość
Odp: Devin
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 31, 2014, 14:08:32 »
 A coo ze stanowiskiem? O.o

Devin

  • Gość
Odp: Devin
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 31, 2014, 18:03:42 »
Nie wiem co tam wpisać... szpieg, zwiadowca... coś takiego może być :P

Evora

  • Gość
Odp: Devin
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 31, 2014, 22:27:33 »
 Ja również nie wiem ;)

Devin

  • Gość
Odp: Devin
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 31, 2014, 22:32:40 »
Cieszy mnie to, nie jestem sam xD

Chociaż nie, to smutne, bo jak ty nie wiesz to kto ma wiedzieć? :P

Eee, gdzieś tam widziałem siebie wpisanego przy zwykłym członku stada, więc no... jutro to tam wpiszę.

Evora

  • Gość
Odp: Devin
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 31, 2014, 22:37:00 »
 Zawsze mogę dać Ci jeszcze do wyboru gammę.

Devin

  • Gość
Odp: Devin
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 31, 2014, 22:39:45 »
E tam, nie trzeba, delta wystarczy.
Właściwie obojętne mi to.

Evora

  • Gość
Odp: Devin
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 31, 2014, 22:42:55 »
 Dobra. No, i radzę Ci jak najdłużej unikać Ev, bo ona wszystkich prześladuje xD

Devin

  • Gość
Odp: Devin
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 31, 2014, 22:46:26 »
Haha, co za rada, thx. Ale ogółem nie boję się prześladowania xD

Evora

  • Gość
Odp: Devin
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 31, 2014, 22:48:14 »
 A Ev? xD

Devin

  • Gość
Odp: Devin
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 31, 2014, 22:56:40 »
Zobaczy się xD
Choć tu może być gorzej :P

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
cocacolacompany miniyourlife mpps speedwayarena2013 regimentpolnocny